FUTBOLA DAİR HERŞEY
Galatasaray nasıl düzelir? 112
Forumdaki Konulara Yorum Yapıp Kendini Geliştirmek İstiyorsan Üye Olmalisin..

Biliyorum Üye Olmak Çok Zor Ama Ne Kaybedersinizki Sadece http://home.live.com ' a Girip Oradan Size Gelen Link'e Tıklamanız Yeterli..!

Üstelik Forumda Yetki Alma Şansınızda Var!!!

Daha Ne Bekliyorsunuz... Futbol'un Bir Numaralı Adresi..!

Join the forum, it's quick and easy

FUTBOLA DAİR HERŞEY
Galatasaray nasıl düzelir? 112
Forumdaki Konulara Yorum Yapıp Kendini Geliştirmek İstiyorsan Üye Olmalisin..

Biliyorum Üye Olmak Çok Zor Ama Ne Kaybedersinizki Sadece http://home.live.com ' a Girip Oradan Size Gelen Link'e Tıklamanız Yeterli..!

Üstelik Forumda Yetki Alma Şansınızda Var!!!

Daha Ne Bekliyorsunuz... Futbol'un Bir Numaralı Adresi..!
FUTBOLA DAİR HERŞEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FUTBOLA DAİR HERŞEY

.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray nasıl düzelir?

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Galatasaray nasıl düzelir? Empty Galatasaray nasıl düzelir? Çarş. Ekim 20, 2010 2:30 pm

leonkennedy

leonkennedy
Aktif Üye
Aktif Üye

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'da, sizce yönetim bu süreçte nasıl bir yol izlemeli?

Üst üste alınan başarısız sonuçların ardından işlerin bir hayli karıştığı Galatasaray'da, Teknik Direktör Frank Rijkaard'la yolları ayıran ve ardından kapısını çaldığı Fatih Terim'den olumsuz yanıt alan yönetimin bundan sonra ne yapacağı merakla bekleniyor. Bugüne kadar teknik direktörlük için birçok yerli hoca isminin ortaya atıldığı bu süreçte Galatasaray yönetimi sizce nasıl bir yol izlemeli? Yerli hoca alternatiflerini mi değerlendirmeli, yabancı isimlere mi yönelmeli? Neleri yapmalı, neleri yapmamalı? Görüşlerinizi yazıp, sesinizi yönetime duyurabilirsiniz...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]