FUTBOLA DAİR HERŞEY
Kastamonu'da hedef 3 puan 112
Forumdaki Konulara Yorum Yapıp Kendini Geliştirmek İstiyorsan Üye Olmalisin..

Biliyorum Üye Olmak Çok Zor Ama Ne Kaybedersinizki Sadece http://home.live.com ' a Girip Oradan Size Gelen Link'e Tıklamanız Yeterli..!

Üstelik Forumda Yetki Alma Şansınızda Var!!!

Daha Ne Bekliyorsunuz... Futbol'un Bir Numaralı Adresi..!

Join the forum, it's quick and easy

FUTBOLA DAİR HERŞEY
Kastamonu'da hedef 3 puan 112
Forumdaki Konulara Yorum Yapıp Kendini Geliştirmek İstiyorsan Üye Olmalisin..

Biliyorum Üye Olmak Çok Zor Ama Ne Kaybedersinizki Sadece http://home.live.com ' a Girip Oradan Size Gelen Link'e Tıklamanız Yeterli..!

Üstelik Forumda Yetki Alma Şansınızda Var!!!

Daha Ne Bekliyorsunuz... Futbol'un Bir Numaralı Adresi..!
FUTBOLA DAİR HERŞEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FUTBOLA DAİR HERŞEY

.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kastamonu'da hedef 3 puan

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Kastamonu'da hedef 3 puan Empty Kastamonu'da hedef 3 puan Çarş. Ekim 20, 2010 2:35 pm

leonkennedy

leonkennedy
Aktif Üye
Aktif Üye

Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Kastamonuspor'un teknik direktörü Ayhan Alemdaroğlu, pazar günü kendi sahalarında oynayacakları Pazarspor maçında mutlak 3 puan hedeflediklerini ifade ederek, "Bundan sonra özellikle kendi sahamızda oynayacağımız maçlarda puan kaybına tahammülümüz yok" dedi.
Geçen maçta Karsspor karşısında ortaya konan futbol ve sergilenen performanstan son derece mutlu olduğunu ifade eden Alemdaroğlu, aynı futbolu Pazarspor karşısında da oynamaları halinde çok rahat galibiyet alacaklarına gönülden inandığını söyledi.

Kars deplasmanında gösterilen performans ve uzun yolculuğun futbolcularda yorgunluğa neden olduğunu ifade eden Alemdaroğlu, şunları söyledi:
"Sezona kendi sahasında kötü bir başlangıç yapan takımımız her geçen gün kendisini bir adım daha ileriye götürüyor. Karsspor karşısında oynanan futbol için fazla söze gerek yok. Yediğimiz şanssız bir son dakika golüne rağmen altın değerinde bir puan aldık. 90 dakika boyunca galibiyet için ellerinden gelen mücadeleyi gösteren futbolcularımı tekrar kutluyorum. Ama bu bir ölçü değil. Her maçta bir öncekinden daha iyi oynamak zorundayız. Kars maçını unuttuk ve tamamen Pazarspor karşılaşmasına konsantre olduk. Bu hafta sonunda oynayacağımız Pazarspor maçı gerçekten bizim yakaladığımız çıkışı devam ettirebilmemiz açısından çok büyük önem taşıyor. Futbolcularım üzerlerindeki yorgunluğu atmaya çalışıyorlar. Her maça olduğu gibi bu maça da mutlak galibiyet parolasıyla çıkacağız. Bundan sonra sezon sonuna kadar özellikle kendi sahamızda oynayacağımız maçlarda puan kaybına asla tahammülümüz yok" diye konuştu.

Taraftardan zaman ve sabır istediklerinin altını çizen Alemdaroğlu, "Taraftarlarımızdan özellikle rica ediyoruz. Maçlarda sonuç ne olursa olsun takımlarını 90 dakika boyunca desteklesinler. Bizler inandık, sizde inanın. Bu çocuklar bizi mahcup etmeyecek" dedi.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]