FUTBOLA DAİR HERŞEY
+18 korkunç silüet 112
Forumdaki Konulara Yorum Yapıp Kendini Geliştirmek İstiyorsan Üye Olmalisin..

Biliyorum Üye Olmak Çok Zor Ama Ne Kaybedersinizki Sadece http://home.live.com ' a Girip Oradan Size Gelen Link'e Tıklamanız Yeterli..!

Üstelik Forumda Yetki Alma Şansınızda Var!!!

Daha Ne Bekliyorsunuz... Futbol'un Bir Numaralı Adresi..!

Join the forum, it's quick and easy

FUTBOLA DAİR HERŞEY
+18 korkunç silüet 112
Forumdaki Konulara Yorum Yapıp Kendini Geliştirmek İstiyorsan Üye Olmalisin..

Biliyorum Üye Olmak Çok Zor Ama Ne Kaybedersinizki Sadece http://home.live.com ' a Girip Oradan Size Gelen Link'e Tıklamanız Yeterli..!

Üstelik Forumda Yetki Alma Şansınızda Var!!!

Daha Ne Bekliyorsunuz... Futbol'un Bir Numaralı Adresi..!
FUTBOLA DAİR HERŞEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FUTBOLA DAİR HERŞEY

.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

+18 korkunç silüet

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1+18 korkunç silüet Empty +18 korkunç silüet Çarş. Ekim 20, 2010 9:15 pm

leonkennedy

leonkennedy
Aktif Üye
Aktif Üye

birgün evde yalnızdım arkadaşımla msn de konsuyordum.o an sokaktan çığlık seslerinden başka hiçbir ses gelmiyordu.o an arkadasım bana cam acmıştı ve bende ona acmıştım.beraber karşılıklı konuuyoduk sonra bir tıkırtı geldi ve elektrikler kesildi.yalnız bizim bilgisayarın jeneratörü vardı o yuzden bilgisayar kapanmamıstı.ben dedimki heralde sigorta atmıtır dedim ve ve sigortya bakmaya gittim.koridorda ilerlerken sanki arkmada bişey hisstettim ve arkama baktım karanlıktı ama derin bir karanlıktı.yakıun bir zamanda babanem ölmüştü sanki ona benzer bir yüz görmüş gibi oldum kortum fakat kendimi teselli etmeye çalıştım baktım sigortada bi sorun yok.odama dondum ve konusmaya devam ettim bi sure sonra arkadasımın yuzu yerine babanemin öldüğü zmanki yuzunu görmüş gibi oldum.çok kortum.daha sonra dışarı çıkmak için kapıya yoneldim fakat sanki bişey beni tutuyodu.arkamı dondum ve pencerede korkunç bir yuz belirdi.elektrikler gelip gelip gidiyordu .nerdeyse altıma yapıyordum ve htta yaptım.kapı kilitli degildi annemler geldi ama kpı acılmadı.ben kendimi ordan oraya vuruyordum.en sonunda aklıma besmele cekmek geldi ve cekince sanki herşey eski haline geldi annemlere anlattım ama bana inanmadılar bundan olaydan snra tedavi görmeye basladım ama hala ruyalarıma giriyor o gun uyuyamıyordum...
alıntıdır

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]